021-22120361
سعادت آباد، كوی فراز، ميدان بوعلی، مجتمع خريد بوعلی، طبقه همكف، واحد 9

سرمایه گذاری ملکی در خارج از کشور

خرید ملک در ترکیه و امارات

سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه و امارات همراه با هلدینگ سبز فراز

گروه سرمایه گذاری سبز فراز با سابقه ای درخشان در حوزه سرمایه گذاری ملکی در خارج از کشور، با داشتن دفتر در دو کشور امارات و ترکیه آماده همکاری با همه سرمایه گذارانی است که تمایل دارند در این دو کشور خرید ملک و سرمایه گذاری داشته باشند. شما با خرید ملک و سرمایه گذاری در این دو کشور امکان مهاجرت، اخذ اقامت و دریافت پاسپورت از این کشورها را طبق شرایط و قوانینی خواهید داشت که سبز فراز شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد.

چرا میتوانید به سبز فراز برای سرمایه گذاری ملکی در خارج از کشور اعتماد کنید؟

کارشناسی دقیق فرصت ها

سرمایه گذاری ملکی از تخصص خاص و منحصر به فرد تیم ماست که به راحتی برای ما قابل تشخیص و محاسبه است. ما دو دفتر در دبی و استانبول برای پروژه های سرمایه گذاری ملکی داریم که از نزدیک موارد را کارشناسی و بررسی کنیم.

مورد تایید TUVNORTH آلمان

ما بر اساس استانداردهای بین المللی فعالیت می کنیم و مورد تایید استانداردهای سازمان اعتباردهی TUVNORTH هستیم.

متخصص و قابل اعتماد

در تمام پروژه های تلاش خود را کرده ایم تا پروژه بازدهی مناسبی برای سرمایه گذاران داشته باشد تا رضایت مشارکت کسب شود و روابط مناسب تجاری شکل گیرد.

خدمات سبز فراز برای سرمایه گذاری ملکی در خارج از کشور

راهنمای سرمایه گذاری ملکی در امارات

سرمایه گذار تحت این برنامه برای به دست آوردن ویزای اقامت باید یک ملک با ارزش ۱ میلیون درهم یا بیشتر خریداری کند و همچنین باید ثابت کند که درآمد آن ۱۰،۰۰۰ درهم در هر ماه است. ویزای اقامت برای 2 سال اعطا خواهد شد، با این حال سرمایه گذار مجاز به کار در امارات نیست.

برنامه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند که در این صورت از ویزای محل اقامت که حداقل ۴۰۰۰ درهم در هر ماه درآمد داشته باشد بهره مند می شود. سرمایه گذار همچنین نیاز به ارائه یک قرارداد اجاره برای جایی که خانواده اش در امارات متحده عربی باقی خواهد ماند، دارد.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذار امارات متحده عربی را کسب کرده اند، آنها با وضعیت اقامت رسمی امارات متحده عربی به رسمیت می شناسند، به این معنی که آنها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی را قبل از اینکه بتوانند در امارات رانندگی کنند، دریافت می کنند. این ممکن است بر هر قرارداد بیمه ای که ممکن است متقاضی در کشور اقامت خود داشته باشد، تاثیر بگذارد.

خرید ملک در امارات
خرید ملک در ترکیه

راهنمای سرمایه گذاری ملکی در ترکیه

بسیاری از ایرانیان تمایل زیادی به زندگی و دریافت اقامت در ترکیه رو به دلیل سهل الورود بودن و نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی به کشورشون رو دارند و از این رو با خرید ملک در ترکیه دولت ترکیه در ابتدا به شما اقامت دائم رو نمیدهد و اقامت موقت شامل حال خریداران میشود که هرسال باید این اقامت رو تمدید کنند و برای دریافت اقامت دائم حداقل سه سال باید اقامت موقتشان تمدید شده باشد و در ترکیه زندگی کرده باشند و در بین شهرهای ترکیه استانبول، آنکارا و ازمیر گزینه های مناسبی است. برای سرمایه گذاری و استانبول و ازمیر از آنجایی که جزو شهرهای توریستی هستند تقاضا برای سرمایه گذاری در آنها زیاد است و باید به مبلغ یک ملیون دلار یا بیشتر اقدام به سرمایه گذاری کنید.

با خربد هر ملک بالای 250 هزار دلار امکان گرفتن اقامت دائم برای سه نفر را می توان فراهم کرد بدین ترتیب می توان برای سه سرپرست خانوار ، شهروندی ترکیه را اخذ کرد و سپس  بعد از گذشت مدتی برای خانواده این ها  هم شهروندی ترکیه را گرفت.

اگر نیاز به شهروندی ترکیه را دارید و  قصدتان از خرید ملک در ترکیه در سال 2020 شهروندی ترکیه هست توجه داشته باشید که نباید در هر سال بیش از 30 روز از ترکیه خارج شده باشید. و آن هم پانزده روز در شش ماه ابتدایی سال و پانزده روز هم در شش ماه آخر سال می باشد .

ساخت و ساز در ترکیه و امارات

اجرای یک پروژه نیاز به تجربه، برنامه‌نویسی و کار سیستماتیک دارد. سبز فراز متعهدانه تا پایان یک پروژه، شما را همراهی می‌کند. ما با ارائه‌ی خدمات مشاوره در حوزه‌ی ساخت‌وساز، به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که با استفاده‌ی صحیح از زمان، مکان، نیروی کار و افراد حرفه‌ای، مراحل اجرایی را موفقیت‌آمیز طی کنیم و همواره از سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در پروژه‌های ساختمانی و به طور کلی ساخت‌وساز فعالیت کنند، پشتیبانی می‌کنیم.

ساخت و ساز در نرکیه و امارات

ارتباط با ما در ساعات غیرکاری

در صورتیکه در زمان غیرکاری به سایت مراجعه نمودید می توانید فرم روبرو را پر نمایید تا در اولین فرصت، جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس بگیریم.

تماس با املاک سبز فراز